בית גלבוע גבעתיים03-7325555|בית גלבוע גן העיר03-6704433

הנהלת בית גלבוע

בית אבות גלבוע מנוהל במשך 20 שנה על ידי בעלים והנהלה בעלי ניסיון רב בענף בתי האבות העושים ימים כלילות להביא את בית גלבוע למצוינות בטיפול בדיירים והמשפחות.

 

הנהלת בית גלבוע מציבה את הדייר במרכז על מנת לגרום לו להרגיש בבית, להעצים אותו ואת יכולותיו, לסייע במגבלותיו, לעורר את חדוות החיים ולשמש לו ולבני משפחתו עוגן לחיים שמחים ובטוחים. אנו שמים דגש רב על מקצועיות הצוות המטפל ואדיבותו לדיירים. כמו כן, משקיעים משאבים רבים לביטחונם של הדיירים ולרכישת ציוד חדיש שיקל על ניידותו ושהותו של הדייר במקום. אנו שואפים תמיד לאיכות ומצוינות בטיפול בדייר תוך איזון בין צרכיו החברתיים והבריאותיים.

 

המוטו העיקרי שלנו הוא הזכות של כל אדם להזדקן בכבוד, תוך קבלת הטיפול הרפואי והסיעודי הטוב ביותר.

 

מטרתנו הראשונה היא לספק לדיירי בית גלבוע תחושה של בית חם עם מגוון פעילויות שיעשירו את שהותם במקום ויתרמו למורל האישי שלהם. לכן, בית גלבוע עוצב באווירת בוטיק יוקרתית עם מיטב הציוד והריהוט.

 

בית גלבוע הוא בית שעוטף בכבוד ואהבה את דיירי המקום כמשפחה אחת.בית גלבוע


*התוכן והמידע באתר מוגשים כפי שהם וללא אחריות מכל סוג שהוא, התכנים באתר בית אבות גלבוע אינם מהווים תחליף לייעוץ/עצה רפואית/חוות דעת בכל נושא אחר. לא תהיה לגולש כל טענה/תביעה מכל סוג אל האתר beit-gilboa.co.il, בעלי המקום או כותבי התוכן, העורכים ויועצים הפעילים בכתיבת התוכן.
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA