בית גלבוע גבעתיים03-7325555|בית גלבוע גן העיר03-6704433

רפואה בבית גלבוע

בבית גלבוע פועל צוות רופאים בכירים המומחים בגריאטריה, שבכל זמן נתון נותנים מענה רפואי מלא לכל הצרכים הבריאותיים של הדיירים. הרופאים מבקרים את הדיירים מדי יום, ודואגים לשלומם ולמצבם הבריאותי. הרופאים בבית גלבוע שמים דגש על יחס אנושי ומקצועי למטופל ובני משפחתו.

לצידם של הרופאים, נמצאת אחות ראשית בעלת תארים בסיעוד ופסיכולוגיה, עם ניסיון רב בתחום הסיעוד הרפואי. האחות הראשית פועלת על פי נהלי משרד הבריאות ונמצאת בקשר רצוף עם הרופאים, צוות המרפאה ומשפחות הדיירים.

צוות המרפאה פועל 24 שעות ביממה, ומונה אחים ואחיות מוסמכים המומחים בטיפול סיעודי. לכל דייר ישנו תיק רפואי אישי במקום המאפשר טיפול רפואי מלא ומדויק. הצוות הרפואי מבצע את כל הבדיקות השגרתיות (כגון בדיקות דם) במקום, כך שהדייר אינו נדרש להגיע לקופת החולים או להמתין בתור לרופא.


אמינות ושמירה על כבוד המטופל עומדים בבסיס הטיפול הרפואי בבית גלבוע 
הצוות הרפואי מקיים קשר אישי חם עם כל דייר בכדי שיוכל להעניק לו את המענה האיכותי ביותר

בית גלבועמחלקות סיעודיים VIP פיזיותרפיה בבית גלבוע סיעוד
*התוכן והמידע באתר מוגשים כפי שהם וללא אחריות מכל סוג שהוא, התכנים באתר בית אבות גלבוע אינם מהווים תחליף לייעוץ/עצה רפואית/חוות דעת בכל נושא אחר. לא תהיה לגולש כל טענה/תביעה מכל סוג אל האתר beit-gilboa.co.il, בעלי המקום או כותבי התוכן, העורכים ויועצים הפעילים בכתיבת התוכן.
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA